- TEKNO DAGA 2, kompaktowy nóż nurkowy (back-up) o konstrukcji full tang firmy MAC. Do wykorzystania podczas wypraw nurkowych. Głownia ze stali nierdzewnej W 1.4116 o dużej odporności na korozję, pokryta czarną nierefleksyjną powłoką IDROGLIDER GOLD® Black

Odkryj Nieskończone Możliwości – Od Strzelectwa po Outdoor!
Czas Trwania Promocji: 1 - 6 grudnia 2023
Zacznij Zakupy i Zgarnij Niesamowite Zniżki!
Witaj na Sharg.pl, gdzie Twoje pasje spotykają się z niezrównanymi okazjami! Nasza specjalna promocja "IM WIĘCEJ, TYM TANIEJ" oferuje ekskluzywne zniżki na szeroką gamę produktów. Czy to strzelectwo, wiatrówki, samoobrona, narzędzia, outdoor, indoor, czy odzież i obuwie – mamy wszystko, czego potrzebujesz!
Jak To Działa?
Kup 2 produkty i otrzymaj 10% zniżki
Kup 3 produkty i otrzymaj 15% zniżki
Kup 4 lub więcej produktów i zgarnij 20% zniżki
Dlaczego Warto Skorzystać z Naszej Oferty?
- Oszczędności: Więcej produktów w koszyku, większa zniżka na Twoje zakupy.
- Wybór: Oferujemy szeroką gamę produktów spełniających potrzeby każdego pasjonata.
- Elastyczność: Promocja pozwala na wielokrotne wykorzystanie - kupuj i oszczędzaj ilekroć chcesz w czasie trwania akcji.
- Bezproblemowe Zwroty: Jesteśmy przekonani o jakości naszych produktów, ale jeśli zmienisz zdanie – proces zwrotu jest prosty i przejrzysty.
Nie Przegap!
Promocja jest ograniczona czasowo i nie łączy się z innymi ofertami. Zrób swoje zakupy już teraz, aby skorzystać z tej wyjątkowej okazji. Pamiętaj, "IM WIĘCEJ, TYM TANIEJ" w Sharg.pl trwa tylko od 1 do 6 grudnia 2023!
TEKNO DAGA 2 - kompaktowy nóż dla nurka (back-up) o konstrukcji full tang, z klingą pokrytą czarną matową powłoką. Wyprodukowany przez włoską firmę MAC Coltellerie. Nadaje się do wykorzystania podczas wypraw nurkowych oraz na lądzie.
W 1.4116, X50CrMoV15 - stal molibdenowo-wanadowa stosowana na wysokiej klasy noże, sztućce i narzędzia chirurgiczne. Charakteryzuje się dość wysoką, jak na stale nierdzewne, twardością. Odporna na korozję w warunkach kuchennych. Stanowi godną polecenia alternatywę dla materiału 1.4034 / X46Cr13 / 4H13. Skład chemiczny wzbogacono o zawartość Chromu, dodatek Molibdenu oraz Wanadu.
Regularna konserwacja stali nierdzewnej W 1.4116, X50CrMoV15 zapobiega powstawaniu osadów i utrzymuje jej połysk. Ułatwia także usuwanie plamek i nalotów. Czyszczenie należy wykonać przed pojawieniem się widocznej warstwy brudu lub śladów palców, dzięki czemu niebezpieczeństwo trwałego przebarwienia powierzchni stali zostanie ograniczone do minimum. Do czyszczenia nie wolno używać środków, które zawierają: chlor, sól, kwasy oraz wybielacze.
Głownia - o profilu Dagger (sztylet), obustronne o rewelacyjnych właściwościach tnących wyprowadzono szlifem płaskim (Flat Grind), pokryta czarną nierefleksyjną powłoką IDROGLIDER GOLD® Black. Jedna z krawędzi w pełni gładka Plain, druga ząbkowana Serrated zakończona od strony czubka kilkumilimetrowym ostrzem gładkim. Ostrze Serrated (ząbkowane) stosowane w nożach nurkowych, ratowniczych oraz survivalowych. Unikalne ostrze składa się naprzemiennie z jednego dużego oraz dwóch małych zębów tzw. two-step. Wzór ten zwiększa długość krawędzi cięcia nawet o 24% w stosunku do ostrza prostego. Idealne do agresywnego cięcia twardych materiałów, tworzyw sztucznych oraz włóknistych jak liny czy sieci.
Rękojeść - w kolorze czarnym. Pokryta antypoślizgowymi teksturowanymi okładzinami o własnościach gumo-podobnych, wykonanymi z elastomeru termoplastycznego zwanego też kauczukiem termoplastycznym TPE (gwarantuje pewny chwyt w środowisku wodnym), łączonego z polimerem PP. Ergonomiczny kształt okładzin zapobiega zsunięciu się dłoni podczas pracy. Stalowa głowica może pełnić funkcję młotka.
Pochwa - wykonane z tworzywa ABS z otworami do odprowadzania wody, wilgoci. Kaburę wyposażono w zatrzask z blokadą zabezpieczający przed wysunięciem się noża w wodzie. Do pochwy dołączono dwa gumowe pasy oraz 2 klamry z tworzywa umożliwiające zamocowanie etui do ręki, nogi lub do kamizelki.
Dane techniczne:
Numer produktu: 015BLA
Nazwa produktu: TEKNO DAGA 2
Długość całkowita: 210.0 mm / 8.26"
Długość głowni: 105.0 mm / 4.12"
Grubość głowni: 3.8 mm / 0.149"
Długość rękojeści: b.d.
Grubość rękojeści: b.d.
Waga: 140.0 g / 4.94 oz
Materiał głowni: W 1.4116 (X50CrMoV15)
Twardość głowni: 55-56HRC
Szlif ostrza: Flat
Wykończenie głowni: IDROGLIDER GOLD® Black coating
Materiał rękojeści: Polimer PP / TPE
Kolor wykończenie rękojeści: Black
Pochwa (kabura): ABS
Akcesoria dodatkowe: 2 pasy i 2 klamry
Designer: MAC Coltellerie
Marka: MAC Coltellerie
Producent: MAC Coltellerie, Włochy
Kraj pochodzenia: Włochy
Opracowanie: firma Sharg®