ZAPISZ SIĘ na newsletter i ZYSKAJ 15% rabatu na pierwsze zakupy
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blackhawk

( ilość produktów: 58 )

Blackhawk Industries Inc. założona w 1993 roku przez właściciela i prezesa Mikea Noella, byłego komandosa Navy Seal. Firma uznawana jest za światowego lidera w produkcji sprzętu taktycznego dla wojska jak i dla organów ścigania.  

Pomysł na założenie firmy powstał po zdarzeniu jakie miało miejsce w Północnym Iraku, gdzie służył Mike. Podczas akcji jego plecak rozpiął się i upadł na ziemię, na polu minowym obok miny. Mike postanowił, że po skończeniu służby założy firmę, której produkty będą cechowały się nadzwyczajną jakością uniemożliwiającą jakiekolwiek problemy ze sprzętem na polu walki. Obsesyjna dbałość Mika co do jakości, znalazła odzwierciedlenie w filozofii firmy oraz produktach przez nią wytwarzanych, zdobywając uznanie wiernego grona nabywców wywodzących się ze służb specjalnych na całym świecie.

Mottem założyciela oraz firmy Blackhawk pozostaje „Honor. As a Way of Life”, co znaczy „honor jest drogą życia”. Kierując się tą maksymą Mike wyznaczył kierunek działania firmy, w której profesjonaliści tworzą produkty dla profesjonalistów. Produkowane przez firmę produkty są „wielokrotnie testowane” w realnych działaniach na całym świecie przez ich użytkowników.

W 2003 roku firma przekształca się w Blackhawk Products Group®, której celem było zwiększenie nakładów na badania oraz dalszy rozwój sprzętu high-tech.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 5041 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-20
Super! Obsługa szybka i skuteczna! Polecam!
2024-06-16
Jak zawsze super
pixel