ZAPISZ SIĘ na newsletter i ZYSKAJ 15% rabatu na pierwsze zakupy
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

JSB

( ilość produktów: 80 )

Firma JSB (Josef Schulz Bohumin Match Diabolo a.s.) założona w 1991 roku przez byłego strzelca i trenera sportowego Josefa Schulza. Po zakończeniu kariery sportowej, wykorzystując wieloletnie doświadczenie, zaangażował się w produkcję amunicji śrutowej do wiatrówek pneumatycznych. Precyzja oraz jakość to najważniejsze cechy produktów JSB osiągnięte dzięki unikalnej technologii stosowanej podczas produkcji. Przywiązanie uwagi do detali oraz stosowanie najnowszych technologii odróżniają markę JSB od innych produktów dostępnych na rynku, dając niemal 100% pewność wysokiej jakości nabywanego śrutu. Produkty JSB są znane i cenione na całym świecie dzięki swej doskonałej jakości, są dostępne w 32 krajach. 

Uważany za najlepszy śrut produkowany do precyzyjnego strzelectwa sportowego oraz rekreacyjnego. Przy użyciu śrutów firmy JSB wielokrotnie uzyskiwano medalowe miejsca podczas mistrzostw oraz olimpiad sportowych. Ze śrutów JSB korzystają m.in. Conor McFlynn (mistrz Irlandii), Niccolò Campriani (Mistrz Świata, Monachium 2010), Igor Oliveira Porto (uczestnik Pucharu Świata, Pilzno 2013).

Firma przykłada wyjątkową uwagę do jakości swoich produktów, kontrola jakości jest wykonywana ręcznie. Śruciny sprawdzane są za pomocą szkła powiększającego i mikrometru, odkształcone, zarysowane lub niepełne są eliminowane i odsyłane do recyklingu. Nawet najlepsze śruciny mogą być odkształcone w transporcie. Firma JSB zadbała również o zminimalizowanie uszkodzeń podczas dystrybucji. Dzięki specjalnie zaprojektowanym opakowaniom indywidualnym i zbiorczym eliminuje ewentualne uszkodzenia/mikrouszkodzenia wynikające m.in. z luzów w opakowaniu (b. ważne przy stosowaniu śrutu przy strzelaniu precyzyjnym/sportowym). Z tego powodu zalecamy klientom zainteresowanym nabyciem śrutu z gwarancją wysokiej jakości (wg standardów JSB) zakup śrutu w opakowaniach zbiorczych/zgrzewkach. Dzięki temu śrut dotrze do Państwa fabrycznie zapakowany. Ilość pudełek w opakowaniu zbiorczym waha się w zależności od kalibru (od 5-ciu do 10-ciu pudełek w zgrzewce).

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 5140 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-18
skvely profi obchod,rad tu nakupujem;-)
2024-07-17
Super realizacja i świetny folder.
pixel