Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pentagon

( ilość produktów: 179 )

Pentagon SA, grecka firma specjalizująca się w produkcji umundurowania dla jednostek wojska i policji. Założona w 1993 roku jest liderem w Grecji, na Bałkanach oraz na wielu rynkach europejskich. Zapewnia wysokiej jakości produkty o doskonałym stosunku jakości do ceny.

Stworzony przez firmę młody zespół d/s badań i rozwoju, posiada szeroką wiedzę na temat najnowszych technologii, rozwiązań oraz materiałów, dzięki czemu umundurowanie spełnia wyśrubowane standardy militarne oraz policyjne. Produkty firmy Pentagon są testowane i oceniane przez żołnierzy: sił specjalnych, wojsk lądowych, powietrznych oraz funkcjonariuszy policji. W sprzęt firmy zaopatrują się oddziały wchodzące w skład sił NATO, wykonujące swoje zadania m.in. w Iraku i Afganistanie oraz grecka armia.

After Duty Series, linia produktów zaprojektowana do codziennego użytku (EDC), dla służb mundurowych, ochrony, do survivalu oraz turystyki. Doskonała do misji pod przykrywką (UnderCover). AD-Series jest także znakomitym dodatkiem uzupełniającym pozostałe serie.

Combat Duty Series, linia produktów Pentagon zaprojektowanych i stworzonych do walki oraz aktywności w terenie.

Tactical Duty Series, linia produktów zaprojektowanych dla profesjonalistów, z użyciem najnowszych technologii oraz materiałów. Używana m.in. przez operatorów (kontraktorów) na całym świecie. Doskonale sprawdzają się na polu walki (Battlefields) oraz przestrzeni miejskiej (Urban Tactical).

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 3887 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-09-24
Sprzedawca był bardzo pomocny, wychodzący na przeciw, konstruktywny. Kabura zgodna z opisem. Gorąco polecam Sharg!
2023-09-24
Super realizacja.
pixel