Darmowa dostawa od 50,00 zł
Stwórz nową listę zakupową

Praca w Sharg.pl

Magazynier

Specjalista ds. sprzedaży

Magazynier

Szukamy osoby, która sprawnie, solidnie i estetycznie będzie pakować zamówienia dla naszych klientów B2B i B2C.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:
pakowanie paczek przeznaczonych do wysyłki
utrzymanie porządku na stanowisku pracy
realizacja rozładunku i załadunku towarów
kontrola ilościowa i jakościowa rozładowywanych towarów

Oferujemy:
pracę w zespole oryginalnych ludzi zajmujących się ciekawym asortymentem,
możliwość rozwoju zawodowego,
możliwość awansu
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie,
umowę o pracę.

Forma kontaktu:
Dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) prosimy wysyłać na e-mail rekrutacja@sharg.pl z dopiskiem "Magazynier".

Aby dokumenty mogły wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, proszę do aplikacji dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych o treści:

"Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w bazie danych Sharg z siedzibą w Warszawie przy al. Dzieci Polskich 65A oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.
Przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Opis stanowiska:
obsługa aukcji internetowych na platformach Allegro oraz ebay,
obsługa zamówień ze sklepu sharg.pl,
wystawianie faktur, sporządzanie PZ,
monitorowanie płatności,
wsparcie działu handlowego,
obsługa klienta,
rejestracja transakcji, obsługa programu sprzedażowego oraz kasy fiskalnej,

Wymagania:
wykształcenie min. średnie
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem,
znajomość języka angielskiego / niemieckiego będzie dodatkowym atutem
umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie,
dobra organizacja pracy własnej,
rzetelność i terminowość wykonywanych zadań,

Oferujemy:
możliwość rozwoju,
możliwość zdobycia doświadczenia,
umowę o pracę,

Dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) prosimy wysyłać na e-mail rekrutacja@sharg.pl z dopiskiem "Specjalista ds. sprzedaży".

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 4623 opinii
2024-03-14
Wszystko ok
2024-03-13
Ok
pixel