Atros Black G10, Black PTFE – nowoczesny nóż składany EDC od marki BlackFox, łączący rękojeść z kompozytu G10, z głownią ze stali VG-10. Funkcjonalna konstrukcja, trwałe materiały i nowoczesna estetyka tworzą niezawodne narzędzie na co dzień.
Atros Sandal Wood, Stonewashed – nowoczesny nóż składany EDC od marki BlackFox, łączący rękojeść z drewna sandałowego, z głownią ze stali VG-10. Funkcjonalna konstrukcja, trwałe materiały i nowoczesna estetyka tworzą niezawodne narzędzie na co dzień.
Atros Blue Aluminium, Stonewashed – nowoczesny nóż składany EDC od marki BlackFox, łączący anodowaną rękojeść z aluminium z głownią ze stali VG-10. Funkcjonalna konstrukcja, trwałe materiały i nowoczesna estetyka tworzą niezawodne narzędzie na co dzień.
Predator Evolution OD Green FRN, Black Idroglider, automatyczny nóż taktyczny marki Fox Knives, stworzony z myślą o działaniach w warunkach bojowych. Stal Niolox z powłoką Black Idroglider i rękojeść z FRN gwarantują wytrzymałość i bezpieczeństwo.
2C 361/21 SK5 – składana piła do drewna marki Due Cigni, wyposażona w ostrze ze stali SK5 z agresywną geometrią zębów. Przeznaczona do cięcia „na ciągnięcie”, zapewnia szybki, czysty rezultat zarówno w ogrodzie, jak i podczas prac terenowych.
MH-STEALTH Desert Aluminium, Black – taktyczny nóż składany Extrema Ratio z częściowo ząbkowaną głownią, zbijakiem do szyb, ostrzem ratowniczym do cięcia pasów i kaburą M.O.L.L.E., stworzony z myślą o misjach bojowych i akcjach ratunkowych.
T4000 S Black Forprene, Satin to kontynuacja kolekcji noży tanto firmy Extrema Ratio. Dla tych, którzy uwielbiają japoński profil głowni, a nie chcą zrezygnować z taktycznej rękojeści. Niesamowicie szybki, doskonale wyważony. Narzędzie dla profesjonalisty
BF2 CD Desert Aluminium, Desert Warfare ulepszona wersja pełnowymiarowego foldera taktycznego z linii Basic do profesjonalnego użytku. Głownia Drop Point z austriackiej stali Böhler N690 o twardości 58 HRC. Wygodna rękojeść z aluminium.
M500 Kamba Black G10, Black DLC, sztylet z głownią stałą od ANV Knives. Stal proszkowa Elmax, powłoka DLC, frezowana rękojeść z G10 oraz zbijak w tylnej części zapewniają funkcjonalność, trwałość i niezawodność w zastosowaniach taktycznych.
M06 MIM Orange Cerakote, kompaktowy nóż z głownią stałą od ANV Knives, wykonany z wysokowytrzymałej stali M2 formowanej w technologii MIM. Profil Wharncliffe, asymetryczna konstrukcja i powłoka Cerakote zapewniają niezawodność i precyzję. Pochwa z Kydexu.
M06 MIM Olive Cerakote, kompaktowy nóż z głownią stałą od ANV Knives, wykonany z wysokowytrzymałej stali M2 formowanej w technologii MIM. Profil Wharncliffe, asymetryczna konstrukcja i powłoka Cerakote zapewniają niezawodność i precyzję. Pochwa z Kydexu.
JarKey Transparent Green to najlepszy i najprostszy na świecie otwieracz do mocno zakręconych słoików twist-off. Nie uszkadza wieczka, podważa jego krawędź pozwalając na dopływ powietrza i usunięcie próżni dzięki czemu otwarcie słoika staje się łatwiejsze
Balisong Ninja Dragon White Stainless Steel, Satin – kompaktowy nóż motylkowy o dekoracyjnej stylistyce i wyrazistym wykończeniu. Stal nierdzewna 3Cr13MoV i symetryczna konstrukcja podkreślają jego kolekcjonerski charakter.
JarKey Transparent Orange to najlepszy i najprostszy na świecie otwieracz do mocno zakręconych słoików twist-off. Nie uszkadza wieczka podważa jego krawędź pozwalając na dopływ powietrza i usunięcie próżni dzięki czemu otwarcie słoika staje się łatwiejsze
JarKey Transparent Yellow to najlepszy i najprostszy na świecie otwieracz do mocno zakręconych słoików twist-off. Nie uszkadza wieczka podważa jego krawędź pozwalając na dopływ powietrza i usunięcie próżni dzięki czemu otwarcie słoika staje się łatwiejsze
JarKey Transparent Blue to najlepszy i najprostszy na świecie otwieracz do mocno zakręconych słoików twist-off. Nie uszkadza wieczka, podważa jego krawędź pozwalając na dopływ powietrza i usunięcie próżni, dzięki czemu otwarcie słoika staje się łatwiejsze
Balisong Night Fighter II Black Stainless Steel, Black – kompaktowy nóż motylkowy o dekoracyjnej stylistyce i wyrazistym wykończeniu. Czerniona stal nierdzewna 3Cr13MoV i symetryczna konstrukcja podkreślają jego użytkowy charakter.
Big Balisong Blacka Zamak, Mirror – efektowny nóż motylkowy o dużych rozmiarach, stworzony przez Martinez Albainox. Lustrzane wykończenie, stal 3Cr13MoV i czarna rękojeść z zamaku nadają mu wyjątkowy, użytkowy charakter.
Big Balisong Chrom Zamak, Mirror – efektowny nóż motylkowy o dużych rozmiarach, stworzony przez Martinez Albainox. Lustrzane wykończenie, stal 3Cr13MoV i chromowana rękojeść z zamaku nadają mu wyjątkowy, użytkowy charakter.
Delica 4 Cobalt Blue FRN, Satin wyjątkowy nóż czwartej generacji łączący wszystkie cechy modeli Delica z rękojeścią w kolorze Cobalt Blue zarezerwowaną dla noży z głownią ze stali SPY27. W tej edycji nóż zyskał na sztywności, funkcjonalności i estetyce.
RK-32693 Boot Knife Rubber Black, Titanium/Brushed – pełnowymiarowy nóż taktyczny typu dagger od K25 z głownią ze stali 3Cr13MoV pokrytą powłoką na bazie tytanu i rękojeścią z teksturowanej gumy. Wyposażony w pochwę z systemem Quick Release.
Ebony Wood, Damascus – elegancki nóż o stylistyce inspirowanej Japonią, z rękojeścią z drewna hebanowego i głownią z 73-warstwowej stali damasceńskiej. Klasyczna forma, wysokiej jakości materiały i wyjątkowa estetyka czynią go doskonałym wyborem.
18932 Wood, Damascus – kompaktowy nóż składany od Martinez Albainox z rękojeścią z drewna i głownią wykonaną z 73-warstwowej stali damasceńskiej. Elegancki design i solidna konstrukcja czynią go idealnym do codziennego użytku i kolekcji.
18911 Blue Wood/Steel, 3D – kompaktowy nóż składany EDC od Martinez Albainox z głownią ozdobioną trójwymiarowym wzorem 3D i rękojeścią z laminowanego drewna oraz stali. Efektowna stylistyka i codzienna funkcjonalność w eleganckiej oprawie.
18915 Steel, 3D 3Cr13MoV – kompaktowy nóż składany EDC od Martinez Albainox z pełnostalową konstrukcją i głownią ozdobioną trójwymiarowym wzorem imitującym stal damasceńską. Trwałość i elegancki design w praktycznym formacie.
Yanagiba G10 Damascus, Satin – profesjonalny nóż kuchenny do filetowania ryb i precyzyjnego krojenia w stylu japońskim. Głownia ze stali 5Cr15MoV z jednostronnym szlifem. Rękojeść z G10 Damascus dla pełnej kontroli i trwałości w codziennym użytkowaniu.
Tokisu Santoku Black Rubber, Damascus (17477) – wszechstronny nóż kuchenny Santoku z dekoracyjnym ostrzem Damascus i rękojeścią z antypoślizgowej czarnej gumy. Przeznaczony do precyzyjnego krojenia mięsa, ryb i warzyw w codziennej pracy kuchennej.
Tokisu Gyuto Black Rubber, Damascus (17475) – wszechstronny nóż kuchenny Gyuto z dekoracyjnym ostrzem Damascus i rękojeścią z antypoślizgowej czarnej gumy. Przeznaczony do precyzyjnego krojenia mięsa, ryb i warzyw w codziennej pracy kuchennej.
Tokisu Akechi Black Rubber, Black Titanium – pełnowymiarowy nóż taktyczny typu american tanto ze stali 7Cr17MoV, pokrytej czarna powłoką, wyposażony w ergonomiczną rękojeść z gumy o wysokiej przyczepności. Zaprojektowany do zadań terenowych i obronnych.
Tokisu Musashi Black Rubber, Black Titanium – pełnowymiarowy nóż taktyczny typu american tanto ze stali 7Cr17MoV, pokrytej czarna powłoką, wyposażony w ergonomiczną rękojeść z gumy o wysokiej przyczepności. Zaprojektowany do zadań terenowych i obronnych.
Hunting Olive Wood, Mirror – klasyczny nóż myśliwski z głownią stałą, wykonany z polerowanej stali 3Cr13MoV i osadzony w rękojeści z drewna oliwnego. Elegancka forma i niezawodność w zastosowaniach terenowych i kolekcjonerskich.
K25 Contact Trainer Red Rubber (31994-RO) – realistyczny nóż treningowy typu sztylet wykonany w całości z czerwonej gumy technicznej. Bezpieczny symulator walki wręcz do ćwiczeń taktycznych, samoobrony i szkolenia defensywnego.
Stone Gray Steel, Gray Stonewashed – klasyczny nóż motylkowy typu balisong od Martinez Albainox z pełnostalową konstrukcją, wykończeniem stonewashed i symetryczną geometrią. Stylowy i trwały wybór dla kolekcjonerów i pasjonatów noży pokazowych.
32678 Maroon Cord, Black Zamak – treningowy nóż typu kunai wykonany z czarnego zamaku, z rękojeścią oplecioną sznurkiem w kolorze maroon. Symetryczna, bezpieczna konstrukcja do nauki technik walki i pokazów sztuk walki.
32679 Coyote Cord, Black Zamak – treningowy nóż typu kunai wykonany z czarnego zamaku, z rękojeścią oplecioną sznurkiem w kolorze coyote. Symetryczna, bezpieczna konstrukcja do nauki technik walki i pokazów sztuk walki.
32664 ABS/Rubber Coyote/Black, Black – taktyczny nóż survivalowy z głownią ze stali 3Cr13MoV, częściowym ząbkowaniem i antypoślizgową rękojeścią z gumowanego ABS-u. W komplecie pochwa z krzesiwem i ostrzałką – gotowy do działania w każdych warunkach.
32770 Brown Micarta, Satin – pełnowymiarowy nóż outdoorowy z głownią ze stali nierdzewnej 3Cr13MoV i rękojeścią z Micarty. Konstrukcja typu full tang, satynowe wykończenie i klasyczna pochwa ze skóry naturalnej czynią go niezawodnym narzędziem w terenie.
Rainblack Skull Gray Steel, Black – ozdobny nóż motylkowy typu balisong od Martinez Albainox, wykonany w całości z czernionej stali nierdzewnej. Motyw czaszek, symetryczna forma i czarne wykończenie czynią z niego model o wyrazistym charakterze.
Bear Zebra Wood, Satin – klasyczny nóż składany EDC z głownią ze stali nierdzewnej 3Cr13MoV i rękojeścią z drewna zebrawood. Elegancja, prostota i niezawodność w codziennym użytkowaniu miejskim i terenowym.
Eagle Zebra Wood, Satin – klasyczny nóż składany EDC z głownią ze stali nierdzewnej 3Cr13MoV i rękojeścią z drewna zebrawood. Elegancja, prostota i niezawodność w codziennym użytkowaniu miejskim i terenowym.
RK-32759 Black Titanium – ultrakompaktowy nóż na szyję marki K25 z głownią typu dagger, wykończoną powłoką Black Titanium. Skeletonizowana konstrukcja full tang i pochwa z łańcuszkiem zapewniają niezawodne i dyskretne przenoszenie EDC.
RK-32757 Black Rubber, Titanium-Coated – taktyczny nóż z głownią stałą, wykonany ze stali 4Cr13MoV z powłoką Black Titanium. Rękojeść z teksturowanej gumy i mocna konstrukcja zapewniają trwałość, przyczepność i pewność działania w każdych warunkach.
Tokisu Yokimura Black Rubber, Satin 1065 (32763) – sztylet taktyczny typu tanto ze stali węglowej 1065, z wykończeniem satin, ergonomiczną rękojeścią z czarnej gumy i ochronną stalową tsubą. Idealny do zastosowań terenowych i kolekcjonerskich.