Pałka teleskopowa hartowana ESP 23'' (ExB-23H-CH BH-55)
  • EXB-23H-CH BH-55, hartowana 23" pałka teleskopowa ESP Friction Loc. Profesjonalny wypinany obrotowy uchwyt BH-55 z mocowaniem UBC-5 Quick Change System. Dla ceniących większy zasięg i skuteczność przy wymiarach zbliżonych do policyjnego batona 21"...
brutto / szt.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14 dni na darmowy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po zakupie otrzymasz 62 pkt.
Masz pytania? Zapytaj eksperta!Skontaktuj się z naszym ekspertem.
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Kupujesz i dostawę masz gratis!
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
Gwarantowany zwrot do 14 dni od zakupu
Zapłać póżniej do 30 dni po zakupie
Autoryzowany serwis kupuj bez zmartwień
Wyłączny dystrybutor czołowych marek
Firma z tradycją ponad 30 lat na rynku
Opis
Dane techniczne
Gwarancja
Zobacz podobne
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Euro Security Products Ltd.
Więcej
Producent:
Euro Security Products Ltd.
Adres: Hyacintova 20
Kod pocztowy: 106 00
Miasto: Prague 10
Kraj: Czechy
Adres email: mail@security-products.info
Podmiot odpowiedzialny:
Adres: Hyacintova 20
Kod pocztowy: 106 00
Miasto: Prague 10
Kraj: Czechy
Symbol
ExB-23H-CH BH-55
EAN
Dane techniczne
UBC-05 - (Quick Change System) uniwersalne mocowanie na pas wsuwane - pozwala na szybką wymianę uchwytu na pałkę na inny uchwyt z mechanizmem rotującym. Mocowanie pozostaje na pasie - musisz jedynie wybrać inną kaburę i ją zamocować. Dzięki wysoce elastycznemu systemowi, użytkownik ma możliwość zamiany wyposażenia na takie, jakie jest mu w danej chwili niezbędne. Kabura na pałkę teleskopową, może być wymieniona na ładownicę na magazynek lub pokrowiec na latarkę. Mocowanie UBC-05 pasuje do większości pasów o szerokości 32-50 mm, a po wyjęciu regulacji z uchwytu nawet do 60 mm (pas policyjny / duty belt). W celu uniknięcia przesuwania się sprzętu na pasie np. podczas biegu, mocowanie wyposażono w dwie śruby regulacyjne, którymi blokujemy mocowanie w wymaganym miejscu na pasie.
Numer produktu: EXB-23H-CH BH-55, (12528)
Nazwa: ESP Hardened Expandable Baton 23" Chrom
System blokowania: Friction Lock
Wykończenie: Chrome colour
Kolor rękojeści: Black
Rodzaj rękojeści: Guma Typ-H (Antypoślizgowa, szorstka)
Rodzaj stali AISI/SAE: 4130
Rodzaj stali DIN: CK 55
Długość pałki złożonej: 230.0 mm / 9.03"
Długość pałki rozłożonej: 600.0 mm / 23.62"
Średnica rękojeści: 27.0 mm / 1.06"
Waga: 500.0 g / 17.64 oz
Kabura: BH-55 Flexible Holder, Quick Change System
Producent: ESP (Euro Security Products),  Republika Czeska
Opracowanie: firma Sharg®
Warunki Gwarancji
Zobacz podobne
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Śrut JSB Exact Jumbo RS 5.52 mm, 250 szt. (546207-250)