Pałka teleskopowa hartowana ESP 16'' (EXB-16H-CH BH-54)
  • EXB-16H CHR BH-54 hartowana 16" pałka teleskopowa Friction Loc firmy ESP. W zestawie profesjonalny wypinany obrotowy uchwyt BH-54 wyposażony w mocowanie UBC-5 (Quick Change System). Dla osób ceniących zredukowane wymiary, umożliwiające skryte przenoszenie
brutto / szt.
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14 dni na darmowy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz 55.75 pkt.
Masz pytania? Zapytaj eksperta!Skontaktuj się z naszym ekspertem.
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Kupujesz i dostawę masz gratis!
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
Gwarantowany zwrot do 14 dni od zakupu
Zapłać póżniej do 30 dni po zakupie
Autoryzowany serwis kupuj bez zmartwień
Wyłączny dystrybutor czołowych marek
Firma z tradycją ponad 30 lat na rynku
Opis
Dane techniczne
Do pobrania
Gwarancja
Zobacz podobne
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Euro Security Products Ltd.
Więcej
Producent:
Euro Security Products Ltd.
Adres: Hyacintova 20
Kod pocztowy: 106 00
Miasto: Prague 10
Kraj: Czechy
Adres email: mail@security-products.info
Podmiot odpowiedzialny:
Adres: Hyacintova 20
Kod pocztowy: 106 00
Miasto: Prague 10
Kraj: Czechy
Symbol
EXB-16H-CH BH-54
EAN
Dane techniczne
Hartowana 16" pałka teleskopowa typu Friction Loc firmy ESP. W zestawie z profesjonalnym wypinanym obrotowym uchwytem (360° Roto) BH-54 wyposażonym w mocowanie UBC-5 (Quick Change System). Kompaktowy baton dedykowany oficerom śledczym, pracownikom administracji państwowej, tajnym agentom pracującym po cywilnemu. Dla osób ceniących niską wagę oraz zredukowane wymiary umożliwiające skryte przenoszenie. Wykonany ze stali hartowanej.
UBC-05 - (Quick Change System) uniwersalne mocowanie na pas wsuwane. Pozwala na szybką wymianę uchwytu na pałkę na inny uchwyt z mechanizmem rotującym. Mocowanie pozostaje na pasie - musisz jedynie wybrać inną kaburę i ją zamocować. Dzięki wysoce elastycznemu systemowi, użytkownik ma możliwość zamiany wyposażenia na takie, jakie jest mu w danej chwili niezbędne. Kabura na pałkę teleskopową, może być wymieniona na ładownicę na magazynek lub pokrowiec na latarkę. Mocowanie UBC-05 pasuje do większości pasów o szerokości 32-50 mm, a po wyjęciu regulacji z uchwytu nawet do 60 mm (pas policyjny / duty belt). W celu uniknięcia przesuwania się sprzętu na pasie np. podczas biegu, mocowanie wyposażono w dwie śruby regulacyjne, którymi blokujemy mocowanie w wymaganym miejscu na pasie.
Numer produktu: EXB-16H CHR BH-54 (12543)
Nazwa: ESP 16" Hartowana Chrom
System blokowania: Friction Lock
Wykończenie: Chrome colour
Kolor rękojeści: Black
Rodzaj rękojeści: Guma Typ-H (Antypoślizgowa Szorstka)
Rodzaj stali AISI/SAE: 4130
Rodzaj stali DIN: CK 55
Długość pałki złożonej: 170.0 mm / 6.70"
Długość pałki rozłożonej: 405.0 mm / 16,00"
Średnica rękojeści: 27.0 mm / 1.06"
Waga: 340.0 g / 11.99 oz
Kabura: BH-54 Flexible Holder Quick Change System
Producent: ESP (Euro Security Products),  Republika Czeska
Opracowanie: firma Sharg®
Do pobrania
Zasoby dotyczące bezpieczeństwa i produktów
Warunki Gwarancji
Zobacz podobne
Magazynek Voltran do wiatrówki Ekol ES 55, 4.5 mm
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Nóż składany Spyderco Resilience Lightweight Black FRN, Satin 8Cr13MoV by Eric Glesser (C142PBK)
Nóż składany Spyderco Resilience Lightweight, Black Blade Plain 8Cr13MoV (C142PBBK)
Wiatrówka PCP Reximex Throne Gen 2 G1 Camo 4.5 mm z regulatorem i tłumikiem