Nasz bestseller HIT
brutto / szt.
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na darmowy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po zakupie otrzymasz 899.50 pkt.
Masz pytania? Zapytaj eksperta!Skontaktuj się z naszym ekspertem.
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Kupujesz i dostawę masz gratis!
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
Gwarantowany zwrot do 14 dni od zakupu
Zapłać póżniej do 30 dni po zakupie
Autoryzowany serwis kupuj bez zmartwień
Wyłączny dystrybutor czołowych marek
Firma z tradycją ponad 30 lat na rynku
Opis
Dane techniczne
Zobacz podobne
Symbol
1270-1 DLCS-Z23
EAN
UWAGA!
Produkt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Ostrzeżenie i informacje o bezpieczeństwie dotyczące nożaWięcej
Dane techniczne
Rodzaj noża
dane do uzupełnienia
Materiał głowni
Materiał rękojeści
dane do uzupełnienia
Szlif głowni
Blokada
Sposób otwierania
Długość głowni (mm)
Grubość głowni
Pokrowiec / etui
Waga noża (g)
Długość całkowita noża
Numer produktu: 1270-1 DLCS-Z23
Długość całkowita: 219.0 mm / 8.625""
Długość głowni: 92.1 mm / 3.625"
Grubość głowni: 2.54 mm / 0.1"
Długość rękojeści: 127.0 mm / 5.0"
Grubość rękojeści: b.d.
Waga: 111.0 g / 3.9 oz
Materiał głowni: Böhler M390MK
Twardość głowni: b.d.
Szlif głowni: Flat
Wykończenie głowni: Black DLC
Materiał rękojeści: 6061-T6 Aluminium
Kolor wykończenie rękojeści: Black
Materiał backspacera: 6061-T6 Aluminium
Kolor backspacera: Black
Klips: Prawa / lewa, Tip-down
Materiał klipsa: Tytan
Mechanizm pivota: Dual-Fuel Drive Train™
Blokada: Zero Blade Play™ Slide Lock
Sposób otwierania: Automatic, push/pull Thumb slider
Dodatkowe akcesoria: Brak
Designer: Tony Marfione
Marka: Microtech
Producent: Microtech Knives
Kraj pochodzenia: USA
Opracowanie: firma Sharg®
Zobacz podobne
Śrut JSB Diabolo Exact RS 4.52 mm, 500 szt. (546307-500)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
Śrut Apolo Domed 5.52 mm, 500 szt. 1.15g/18.0gr (19915-2)
Pistolet wiatrówka PCP Hatsan Jet I Red 4.5 mm