W promocji HIT
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na darmowy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz 507.60 pkt.
Masz pytania? Zapytaj eksperta!Skontaktuj się z naszym ekspertem.
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Kupujesz i dostawę masz gratis!
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
Gwarantowany zwrot do 14 dni od zakupu
Zapłać póżniej do 30 dni po zakupie
Autoryzowany serwis kupuj bez zmartwień
Wyłączny dystrybutor czołowych marek
Firma z tradycją ponad 30 lat na rynku
Opis
Dane techniczne
Zobacz podobne
Symbol
227-D12NC
EAN
Dane techniczne:
Numer produktu: 227-D12 NC
Nazwa produktu: Dirac Delta® D/E  Natural Clear Aluminium, Stonewashed F/S Standard
Długość całkowita: 235.0 mm / 9.25"
Długość głowni: 95.2 mm / 3.75"
Grubość głowni: 3.0 mm / 0.12"
Długość rękojeści: 140.0 mm / 5.5"
Grubość rękojeści: 12.7 mm / 0.5"
Waga: 129.0 g / 4.55 oz
Materiał głowni: Böhler M390
Twardość głowni: b.d.
Szlif głowni: Flat
Wykończenie głowni: Stonewashed
Materiał rękojeści: 6061-T6 Aluminium
Kolor wykończenie rękojeści: Natural Clear
Materiał backspacera: 6061-T6 Aluminium
Kolor backspacera: Natural Clear
Klips: Prawa / lewa, Tip-down
Materiał klipsa: Stainless Steel
Mechanizm pivota: b.d.
Blokada: Slide Lock
Sposób otwierania: Automatic, push/pull Thumb slider
Dodatkowe akcesoria: Brak
Designer: Anthony Marfione
Marka: Microtech
Producent: Microtech Knives
Kraj pochodzenia: USA
Opracowanie: firma Sharg®
Zobacz podobne
Śrut JSB Exact Jumbo RS 5.52 mm, 250 szt. (546207-250)
Pistolet wiatrówka PCP Hatsan AT-P2 5.5 mm
Śrut JSB Diabolo Hades 6.35 mm, 150 szt. (546291-150)