Muela 5162-D, to pełnowymiarowy nóż o profilu Bowie wykonany ze stali Nitro‑42 z piaskową powłoką ochronną, wyposażony w rękojeść z ABS i zamaku. Zaprojektowany do ekstremalnych zadań terenowych i obronnych.
Muela 85-181.D pełnowymiarowy nóż ze stałym ostrzem o profilu Bowie wykonany ze stali nierdzewnej Nitro-42.Pokryty ochronnym czarnym wykończeniem, wyposażony w rękojeść wykonaną z gumy i zamaku. Zaprojektowany do zastosowań terenowych i taktycznych.
Muela 85-182 pełnowymiarowy nóż ze stałym ostrzem o profilu Bowie wykonany ze stali nierdzewnej Nitro-42.Pokryty ochronnym czarnym wykończeniem, wyposażony w rękojeść wykonaną z gumy i zamaku. Zaprojektowany do zastosowań terenowych i taktycznych.
Muela 85-161.D pełnowymiarowy nóż ze stałym ostrzem o profilu Bowie. Wykonany ze stali nierdzewnej Nitro-42 pokrytej ochronnym czarnym wykończeniem z wytrzymałą rękojeścią wykonaną z gumy i zamaku. Zaprojektowany do zastosowań terenowych i taktycznych.
Muela 85-162 pełnowymiarowy nóż ze stałym ostrzem o profilu Bowie. Wykonany ze stali nierdzewnej Nitro-42 pokrytej ochronnym czarnym wykończeniem z wytrzymałą rękojeścią wykonaną z gumy i zamaku. Zaprojektowany do zastosowań terenowych i taktycznych.
Caribu R. Coral Pakka Wood, Satin – klasyczny nóż typu Remate od Muela z głownią typu dagger ze stali X50CrMoV15 i rękojeścią z naturalnego drewna Pakka. Połączenie łowieckiej tradycji z rzemieślniczym wykończeniem.
Muela Piranha-8R Coral Pakka Wood, Satin X50CrMoV15 – elegancki nóż myśliwski full tang ze stali X50CrMoV15 i rękojeścią z coral pakka wood. Klasyczna funkcjonalność, trwałość i styl w kompaktowej formie outdoorowej.
Muela SP‑14 Black Rubber, Satin – kompaktowy nóż outdoorowo‑taktyczny ze stali Nitro‑42 z rękojeścią z teksturowanej gumy i skórzaną pochwą. Solidność konstrukcji i ergonomia chwytu gwarantują niezawodność w terenie.
LKU01 Tenebra Carbon Fiber, Black DLC limitowana do 100 szt kooperacja pomiędzy Danilo Rossim, twórcą stylu Lajolo di Cossano a firmą Extrema Ratio. Może pracować jako zwykły folder jak i push dagger. Głownia ze stali premium Böhler M390.
Vipera Black Forprene, Stonewashed, taktyczny nóż o konstrukcji full tang, wykonany ze stali Nitrogen i wyposażony w rękojeść z Forprene o wysokiej przyczepności. Nylonowa pochwa ASPIS. Niezawodność, kontrola i precyzja działania w kompaktowym formacie.
Vipera Black Forprene, Black, taktyczny nóż o konstrukcji full tang, wykonany ze stali proszkowej M390 i wyposażony w rękojeść z Forprene o wysokiej przyczepności. Nylonowa pochwa ASPIS. Niezawodność, kontrola i precyzja działania w kompaktowym formacie.
Vipera HCS Forprene, Stonewashed, taktyczny nóż o konstrukcji full tang, wykonany ze stali Nitrogen i wyposażony w rękojeść z Forprene o wysokiej przyczepności. Nylonowa pochwa ASPIS. Niezawodność, kontrola i precyzja działania w kompaktowym formacie.
Vipera Ranger Green Forprene, Stonewashed, taktyczny nóż o konstrukcji full tang, wykonany ze stali Nitrogen i wyposażony w rękojeść z Forprene o wysokiej przyczepności. Nylonowa pochwa ASPIS. Niezawodność, kontrola i precyzja działania w każdym terenie.
Frank Beltrame Stiletto Ebony 28 cm — klasyczny nóż sprężynowy wykonany ręcznie we Włoszech. Rękojeść z drewna hebanowego, stal nierdzewna 420, tradycyjny mechanizm push-button. Połączenie stylu, precyzji i rzemiosła.
Frank Beltrame Bayonet Ebony 28 cm — klasyczny nóż sprężynowy wykonany ręcznie we Włoszech. Rękojeść z drewna hebanowego, stal nierdzewna 420, tradycyjny mechanizm push-button. Połączenie stylu, precyzji i rzemiosła.
Pocket Tango 1 Black G10, Satin, solidny nóż stały od firmy MKM zaprojektowany przez Davida C. Andersena, z ostrzem ze stali premium CPM MagnaCut i ergonomiczną rękojeścią z czarnego G10. Elegancja i niezawodność do precyzyjnego użytku.
Pocket Tango 1 Olive Wood, Satin, solidny nóż stały od firmy MKM zaprojektowany przez Davida C. Andersena, z ostrzem ze stali premium CPM MagnaCut i ergonomiczną rękojeścią z drewna oliwnego. Elegancja i niezawodność do precyzyjnego użytku.
Pocket Tango 2 Black G10, Satin, solidny nóż stały od firmy MKM zaprojektowany przez Davida C. Andersena, z ostrzem ze stali premium CPM MagnaCut i ergonomiczną rękojeścią z czarnego G10. Elegancja i niezawodność do precyzyjnego użytku.
Miura Blue Titanium, Satin kompaktowy nóż składany projektu Simone Tonolliego, zdobywca nagrody Imported Knife of the Year na wystawie Blade Show 2022. Kształt i rozmiar pozwalają na łatwe przenoszenie czy to w kieszeni, plecaku czy torbie!
Retraktor Barbaric Nylon/PVC z karabińczykiem 70cm (09920) – kompaktowe akcesorium EDC z rozwijaną linką długości 70 cm, wytrzymałą obudową z PVC i karabińczykiem na nylonowej taśmie. Idealne do organizacji wyposażenia w terenie i na co dzień.
Toporek Martinez Albainox Black Fiber, Black Stonewashed Forged Steel (32635) – solidne narzędzie taktyczne o zwartej konstrukcji, z kutą głownią typu bearded axe i rękojeścią z Black Fiber. Funkcjonalność i trwałość w wymagających warunkach terenowych.
32690 Black/Red G10, Titanium – nóż na szyję EDC, z konstrukcją full tang, ostrzem ze stali 7Cr17Mov pokrytym powłoką tytanową, rękojeścią z kompozytu G10 oraz pochwą Kydex z łańcuszkiem.
Q4ttro Gray Titanium/Fat Carbon, Satin – lekki nóż składany EDC LionSteel projektu Michele "Molletta" Pensato. Rękojeść z tytanu, ostrze ze stali CPM MagnaCut. System ReF umożliwia cztery sposoby otwierania dostosowując się do preferencji użytkownika.
T5 Tactical Natural Canvas Micarta, Satin – kompaktowy nóż z głownią stałą LionSteel oparty na legendarnym M7. Ostrze z Nioloxu, monolityczna rękojeść z Canvas Micarty i konstrukcja Solid® – do bushcraftu, survivalu i myślistwa.
Vertical/Horizontal Blue Leather – eleganckie etui ze skóry naturalnej w kolorze niebieskim, umożliwiające pionowe i poziome mocowanie na pasie. Kompatybilne z modelami Opera, Jack, Bestman, Barlow, Mini, Nini i innymi folderami o zbliżonym rozmiarze.
Vertical/Horizontal Brown Leather – eleganckie etui ze skóry naturalnej w kolorze brązowym, umożliwiające pionowe i poziome mocowanie na pasie. Kompatybilne z modelami Opera, Jack, Bestman, Barlow, Mini, Nini i innymi folderami o zbliżonym rozmiarze.
Vertical/Horizontal Sand Leather – eleganckie etui ze skóry naturalnej w kolorze piaskowym, umożliwiające pionowe i poziome mocowanie na pasie. Kompatybilne z modelami Opera, Jack, Bestman, Barlow, Mini, Nini i innymi folderami o zbliżonym rozmiarze.
Fanny Pack Weapon Pouch Black Nylon 600D (34984) – taktyczna nerka Barbaric do skrytego przenoszenia broni krótkiej, wyposażona w system szybkiego dostępu, panele MOLLE i kieszenie organizacyjne. Dyskretna, wytrzymała i w pełni funkcjonalna.
Air Boss Domed Field Target indywidualnie selekcjonowany sztuka po sztuce nadkalibrowy śrut w kal 4.51mm. Amunicja klasy Premium w doskonałej cenie! Precyzja wykonania, doskonałe wyważenie, płaski tor lotu mały opad. Gładki kielich bez moletowania. 500szt
Air Boss Domed Field Target .22 indywidualnie selekcjonowany sztuka po sztuce śrut w kal. 5,5 mm. Amunicja klasy Premium w doskonałej cenie! Precyzja wykonania, doskonałe wyważenie, płaski tor lotu, mały opad. Gładki kielich bez moletowania. Opak 500 szt.
Slug 60 jeden z najlepszych śrutów do obalania kal 7.62mm. Zaprojektowany do mocnych karabinów do celnego strzelania na duże odległości nawet 200m. Konstrukcja hollow point z dużym meplatem zapewnia maksymalną ekspansję transfer energii po uderzeniu w cel
NATO Defence Gel 400 ml – żelowy gaz pieprzowy o mocy 2 mln SHU. Skuteczna ochrona przed napastnikami i agresywnymi zwierzętami z zasięgiem do 8 m – nawet w trudnych warunkach.
K25 Thrower Knife Titanium 7Cr17MoV (32375) – solidny nóż do rzucania typu full-tang z wyważoną konstrukcją i ostrzem z 7Cr17MoV, pokrytym powłoką titanium coated. Precyzyjne narzędzie dla entuzjastów treningów i rekreacyjnego rzutu.
Toporek Martinez Albainox Black Fiber, Black 3Cr13Mov (32399) – solidne narzędzie taktyczne o zwartej konstrukcji, z głownią typu bearded axe ze stali 3Cr13Mov i rękojeścią z Black Fiber. Funkcjonalność i trwałość w wymagających warunkach terenowych.
SPCH kabura zewnętrzna OWB z serii CH z blokadą osłony spustu stawia na bezpieczeństwo. Mechanizm zabezpieczający zapewnia bezpieczne przenoszenie broni w kaburze, dodatkowo wymusza prawidłowy uchwyt broni. Do pistoletu Springfield Echelon 9mm.
Mocna wiatrówka z tłokiem gazowym 4.5 mm – precyzyjna, trwała i komfortowa. Idealna do rekreacji i treningu strzeleckiego z możliwością montażu lunety.