Nasz bestseller HIT
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
14 dni na darmowy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po zakupie otrzymasz 365.60 pkt.
Masz pytania? Zapytaj eksperta!Skontaktuj się z naszym ekspertem.
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Kupujesz i dostawę masz gratis!
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
Gwarantowany zwrot do 14 dni od zakupu
Zapłać póżniej do 30 dni po zakupie
Autoryzowany serwis kupuj bez zmartwień
Wyłączny dystrybutor czołowych marek
Firma z tradycją ponad 30 lat na rynku
Opis
Dane techniczne
Zobacz podobne
Symbol
11224-1 MG-C21Z13
EAN
UWAGA!
Produkt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Ostrzeżenie i informacje o bezpieczeństwie dotyczące nożaWięcej
Dane techniczne
Materiał głowni
M390MK
Długość głowni (mm)
89
Waga noża (g)
101
Numer produktu: 11224-1 MG-C21Z13
Nazwa produktu: Ultratech® Gen IV D/E Cerakote™ Moss Green Aluminum, Cerakote™ Moss Green Standard
Długość całkowita: 216.0 mm / 8.5"
Długość głowni: 87.4 mm / 3.44"
Grubość głowni: 3.3 mm / 0.13"
Długość rękojeści: 117.0 mm / 4.625"
Grubość rękojeści: 11.9 mm / 0.47"