Nasz bestseller HIT
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
14 dni na darmowy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Bezpieczne zakupy
Po zakupie otrzymasz 365.60 pkt.
Masz pytania? Zapytaj eksperta!Skontaktuj się z naszym ekspertem.
Darmowa dostawa do paczkomatuWięcej informacji
Kupujesz i dostawę masz gratis!
Darmowa dostawa obejmuje dostarczenie przesyłki do paczkomatu
Gwarantowany zwrot do 14 dni od zakupu
Zapłać póżniej do 30 dni po zakupie
Autoryzowany serwis kupuj bez zmartwień
Wyłączny dystrybutor czołowych marek
Firma z tradycją ponad 30 lat na rynku
Opis
Dane techniczne
Zobacz podobne
Symbol
11224-1 MG-C21Z13
EAN
UWAGA!
Produkt przeznaczony jest dla osób pełnoletnich.
Ostrzeżenie i informacje o bezpieczeństwie dotyczące nożaWięcej
Dane techniczne
Materiał głowni
M390MK
Długość głowni (mm)
89
Waga noża (g)
101
Numer produktu: 11224-1 MG-C21Z13
Nazwa produktu: Ultratech® Gen IV D/E Cerakote™ Moss Green Aluminum, Cerakote™ Moss Green Standard
Długość całkowita: 216.0 mm / 8.5"
Długość głowni: 87.4 mm / 3.44"
Grubość głowni: 3.3 mm / 0.13"
Długość rękojeści: 117.0 mm / 4.625"
Grubość rękojeści: 11.9 mm / 0.47"
Waga: 102.0 g / 3.60 oz
Materiał głowni: Böhler M390MK
Twardość głowni: b.d.
Szlif głowni: Flat
Wykończenie głowni: Cerakote Moss Green
Materiał rękojeści: 6061-T6 Aluminium
Kolor wykończenie rękojeści: Cerakote Moss Green
Materiał backspacera: 6061-T6 Aluminium
Kolor backspacera: Cerakote Moss Green
Klips: Prawa / lewa, Tip-down
Materiał klipsa: Stainless Steel
Mechanizm pivota: b.d.
Blokada: Slide Lock
Sposób otwierania: Automatic, push/pull Thumb slider
Dodatkowe akcesoria: Brak
Designer: Tony Marfione
Marka: Microtech Knives
Producent: Microtech Knives
Kraj pochodzenia: USA
Opracowanie: firma Sharg®
Zobacz podobne
Nóż składany Bestechman Dundee Orange G10, Grey PVD / Satin D2 by Ostap Hel (BMK01H)
Śrut JSB Diabolo Hades 6.35 mm, 150 szt. (546291-150)
Zestaw 10 opakowań po 250 szt. śrutu Apolo Conic 5.5 mm 0.84 g - 2500 szt.