Roadie XL Black FRN, Satin, projekt Sala Glessera, założyciela firmy Spyderco. Klasyczny pen knife z doskonałej stali Böhler M398 i rękojeści z kompozytu FRN. Ultralekki, łatwy do przenoszenia, z łatwością zmieści się w każdym bagażu czy kieszeni.
Para 3 Salt Yellow FRN, Satin MagnaCut, ultralekka kompaktowa wersja legendarnego Para Military 2, jednego z najlepszych noży EDC. Okładziny w elitarnym kolorze Yellow zarezerwowanym dla noży z serii SALT - do prac w wilgotnym środowisku.
Glauca B1 NS Black Aluminium, Black MIL-C, efekt współpracy Extrema Ratio z GIGN, jednostką operacji specjalnych francuskiej żandarmerii narodowej. Średnio ciężki nóż z głownią do agresywnego użycia. Łatwa w ostrzeniu głownia tanto.
Dobermann IV S600 Black Forprene, EXP Dark najbardziej uniwersalny nóż Extrema Ratio. Doskonale spisuje się w trakcie polowań aktywności outdoorowej, obrony aż do nieograniczonego użycia wojskowego. Głownia o profilu Drop Point.
LKU01 Urban Dark Black Aluminium, Black MIL-C niezwykły efekt kooperacji pomiędzy Danilo Rossim, twórcą stylu Lajolo di Cossano a firmą Extrema Ratio. Może pracować jako zwykły folder jak i push dagger. Głownia ze sprawdzonej stali Böhler N690.
Fenix Olive Wood, Satin, uniwersalny nóż włoskiej manufaktury Fox Cutlery, odpowiedni na każdą wyprawę w teren. Nóż outdoorowy o konstrukcji full tang z głownią ze stali NIOLOX i rękojeści z drewna oliwnego. Wybór pasjonatów survivalu czy myślistwa.
Big Beowulf Olive G10, Satin potężny nóż z głownią stałą o budowie full tang. Gruba klinga ze stali Sandvik 14C28N poradzi sobie z każdym zadaniem. Rękojeść z niemal niezniszczalnego kompozytu G10, do tego pochwa z kydexu z mocowaniem do pasa.
Little Beowulf Black G10, Satin kompaktowy, lecz potężny nóż z głownią stałą o budowie full tang. Gruba klinga ze stali Sandvik 14C28N poradzi sobie z każdym zadaniem. Rękojeść z kompozytu G10, do tego pochwa z kydexu z mocowaniem do pasa.
Ratatosk DP Black G10, Satin, niezwykle lekki nóż o stałej głowni, typu neck. Głownia ze stali nierdzewnej Sandvik 14C28N zapewniającej dobre trzymanie ostrości. Rękojeść z kompozytu G10. Płaska pochwa z kydexu z łańcuszkiem do noszenia na szyi.
Sigurd Tanto Gray Steel, Satin, niezwykle lekki nóż o stałej głowni, typu neck. Głownia ze stali nierdzewnej Sandvik 14C28N zapewniającej dobre trzymanie ostrości. Rękojeść typu szkieletowego. Płaska pochwa z kydexu z łańcuszkiem do noszenia na szyi.
The Utgard Nano Gray Stainless Steel/Black G10, Bead Blasted, potężny, kompaktowy folder który nie boi się żadnych zadań. Masywna klinga ze stali CPM D2, wytrzymała i wygodna rękojeśc ze stali i kompozytu G10. Tytanowy klips w kształcie Mjolnira.
Doublecut Gray Aluminium/Red G10, Satin to wyrafinowane połączenie nowoczesnego noża składanego i precyzyjnej obcinarki do cygar, które łączy w sobie zarówno funkcjonalność, jak i styl. Głownia ze stali nierdzewnej Sandvik 14C28N.
Thunrar Backup Gray Steel, Satin, mocny, lekki nóż o stałej głowni i monolitycznej budowie. Głownia ze stali nierdzewnej Sandvik 14C28N zapewniającej dobre trzymanie ostrości. Wygodna rękojeść szkieletowa. Płaska pochwa z kydexu z mocowaniem Tek-Lok.
Bufalo-17R Red Pakka Wood, Satin, solidny nóż outdoorowy ze stali nierdzewnej X50CrMoV15. Rękojeść z drewna pakka, ręcznie szyta skórzana pochwa. Celem było stworzenie narzędzia o dużej poręczności, przeznaczonego do wszelakiego zastosowania w terenie.
BW-26 nóż ze stałą klingą ze stali molibdenowo-wanadowej MoVa przeznaczony do wszelakich prac w terenie. Okładziny o niepowtarzalnym wzorze z drewna syntetycznego coral pakka wood zakończone mosiężnymi głowicami. Ręcznie szyta skórzana pochwa.
Urial-19CO Cocobolo Wood, Satin, duży nóż myśliwsko-outdoorowy ze stali nierdzewnej X50CrMoV15. Rękojeść z drewna Cocobolo gwarantuje wygodny i pewny chwyt. Ręcznie szyta skórzana pochwa. Tradycja i nowoczesność w jednym narzędziu!
Urial-19M Black Micarta, Satin, duży nóż myśliwsko-outdoorowy ze stali nierdzewnej X50CrMoV15. Rękojeść z kompozytu Micarta gwarantuje wygodny i pewny chwyt. Ręcznie szyta skórzana pochwa. Tradycja i nowoczesność w jednym narzędziu!
Azor-13OL Olive Wood, Satin, kompaktowy nóż myśliwsko-outdoorowy ze stali nierdzewnej X50CrMoV15 o budowie full tang. Rękojeść z drewna oliwnego gwarantuje wygodny i pewny chwyt. Ręcznie szyta skórzana pochwa. Tradycja i nowoczesność w jednym narzędziu!
Bufalo-17M Black Pakka Wood, Satin, solidny nóż outdoorowy ze stali nierdzewnej 440. Rękojeść z drewna pakka, ręcznie szyta skórzana pochwa. Celem było stworzenie narzędzia o dużej poręczności, przeznaczonego do wszelakiego zastosowania w terenie.
Muela CAZ-16 Deer Stag, Satin, duży nóż outdoorowy. Satynowane ostrze ze stali nierdzewnej X50CrMoV15. Wygodna rękojeść z pięknego rogu jelenia. Doskonały pomocnik na polowaniach, aktywności outdoorowej czy w survivalu.
Cherokee-19R Red Pakka Wood, Satin, duży nóż myśliwsko-outdoorowy ze stali nierdzewnej X50CrMoV15. Rękojeść z laminatu drewna Pakka gwarantuje wygodny i pewny chwyt. Ręcznie szyta skórzana pochwa w zestawie.
Typhoon-15N Black Micarta, Black uniwersalny nóż ze stałą klingą firmy Muela o konstrukcji full tang ze stali X50CrMoV15. Profilowane okładziny z micarty skręcone śrubami torx, rampa pod kciuk. Solidny wytrzymały zniesie pracę w każdych warunkach.
BW-22N zestaw dwóch noży BW-22 i 10-M, duży nóż survivalowy i folder pomocniczy. Głownie z stali nierdzewnej X50CrMoV15. Okładziny rękojeści z laminatu drewna Pakka zakończone mosiężnymi głowicami. Pochwa z naturalnej brązowej skóry.
21833 Red Pakka Wood, Satin, duży nóż myśliwsko-outdoorowy ze stali nierdzewnej X50CrMoV15. Rękojeść z drewna Pakka gwarantuje wygodny i pewny chwyt. Ręcznie szyta skórzana pochwa w zestawie. Nie zawiedzie w żadnej sytuacji!
95-181 Black Rubber, Satin duży nóż survivalowy ze stali nierdzewnej 420H. Okładziny rękojeści z elastycznego moletowanego elastomeru gwarantują wygodny i pewny chwyt. Ręcznie szyta skórzana pochwa. Tradycja i nowoczesność w jednym narzędziu!
95-191 Black Rubber, Satin masywny nóż survivalowy ze stali nierdzewnej 420H. Okładziny rękojeści z elastycznego moletowanego elastomeru gwarantują wygodny i pewny chwyt. Ręcznie szyta skórzana pochwa. Tradycja i nowoczesność w jednym narzędziu!
Placoid Guibourtia Wood, Damascus, mocny nóż składany firmy Civivi. Głownia z damastu o niepowtarzalnym wzorze, ergonomiczna rękojeść z drewna egzotycznego Guibourtia. Doskonałe narzędzie do noszenia na co dzień, niezawodne i trwałe!
Hyperpulse Green Aluminum, Damascus, lekki nóż składany firmy Civivi. Głownia ze stali nierdzewnej Sandvik 14C28N, ergonomiczna rękojeść z aluminium, intuicyjna blokada button lock. Doskonałe narzędzie do noszenia na co dzień!
Pyrus Burgundy G10, Black Stonewashed, niezwykły projekt polskiego projektanta, Ostapa Hela. Nieduża, składana głownia ze stali nierdzewnej Sandvik 14C28N, rękojeść w formie obrączki z kompozytu G10. Niezwykłe, trwałe narzędzie na co dzień!
Pyrus Black G10, Satin, niezwykły projekt polskiego projektanta, Ostapa Hela. Nieduża, składana głownia ze stali nierdzewnej Sandvik 14C28N, rękojeść w formie obrączki z kompozytu G10. Niezwykłe, trwałe narzędzie na co dzień!
Pyrus Twill Carbon Fiber, Satin, niezwykły projekt polskiego projektanta, Ostapa Hela. Nieduża, składana głownia ze stali nierdzewnej Sandvik 14C28N, rękojeść w formie obrączki z kompozytu Carbon Fiber. Niezwykłe, trwałe narzędzie na co dzień!
Hera II Mini D/E Signature Jack-o'-Lantern Aluminium, Satin to Halloweenowa Limitowana Edycja jednego z najlepszych noży automatycznych OTF. Wygodny do przenoszenia, przy zachowaniu funkcjonalności większych modeli. Projekt Anthony'ego i Shean Marfione.
Tyro Gray Titanium, Stonewashed kolejny wizjonerski projekt malezyjskiego knifemakera i designera Snecx'a Tana. Innowacyjna blokada Superlock, tytan, stal CPM 20CV i futurystyczny wygląd mówią "Nie jestem jak wszyscy, jestem najlepszy!!!"
Tyro Blue Titanium, Stonewashed kolejny wizjonerski projekt malezyjskiego knifemakera i designera Snecx'a Tana. Innowacyjna blokada Superlock, tytan, stal CPM 20CV i futurystyczny wygląd mówią "Nie jestem jak wszyscy, jestem najlepszy!!!"
Combat Troodon Gen 3 S/E Black Aluminium, Stonewashed największy OTF z serii Troodon. Zbudowany z myślą o szerokim spektrum zastosowań użytkowych oraz do walki w zwarciu. Pracujący w trybie D/A wyposażony w piekielnie szybki mechanizm wysuwający ostrze.
Ultratech D/E Red Aluminium, Stonewashed P/S to pełnowymiarowy nóż automatyczny OTF z serii Ultratech. Pracujący w trybie D/A, głownia ze stali Böhler M390, precyzyjnie wykonana rękojeść z aluminium. Projekt Tony Marfione właściciela Microtech Knives
Dirac D/E Tan Aluminium, Apocalyptic to kompaktowy nóż automatyczny OTF z serii Dirac. Pracujący w trybie D/A, wyposażony w piekielnie szybki mechanizm wysuwający ostrze. Przycisk slidera na boku rękojeści. Projekt Tony Marfione z Microtech Knives
Dirac D/E Cerakote Tan Aluminium, Cerakote Tan to kompaktowy nóż automatyczny OTF z serii Dirac. Pracujący w trybie D/A, wyposażony w piekielnie szybki mechanizm wysuwający ostrze. Przycisk slidera na boku rękojeści. Projekt Tony Marfione.
Ultratech S/E Navy Blue Aluminium, Black to pełnowymiarowy nóż automatyczny OTF z serii Ultratech. Pracujący w trybie D/A, głownia ze stali Böhler M390, precyzyjnie wykonana rękojeść z aluminium. Projekt Tony Marfione właściciela Microtech Knives
Sneaky OD Green G10, Bead Blasted, najnowszy projekt submarki BlackFox. Znakomita propozycja na kompaktowy nóż składany EDC, z głownią wykonaną z popularnej stali narzędziowej D2 i wygodną rękojeścią z kompozytu G10. Świetne narzędzie na co dzień.
Twain Gray Titanium / Carbon Fiber, Satin MagnaCut ten nóż składany w którym innowacja spotyka się z tradycją zyskał uznanie na targach nożowych Blade Show zdobywając nagrodę Manufacturing Quality Award of The Year 2024. Wspaniałe narzędzie!
Twain Gray Titanium / Natural Canvas Micarta, Satin MagnaCut ten nóż składany w którym innowacja spotyka się z tradycją zyskał uznanie na targach nożowych Blade Show zdobywając nagrodę Manufacturing Quality Award of The Year 2024. Wspaniałe narzędzie!
Ultratech D/E Navy Blue Aluminium, Stonewashed to pełnowymiarowy nóż automatyczny OTF z serii Ultratech. Pracujący w trybie D/A, głownia ze stali Böhler M390, precyzyjnie wykonana rękojeść z aluminium. Projekt Tony Marfione właściciela Microtech Knives
MSI S/E Fluted OD Green Aluminium, Stonewashed mocny nóż składany z intuicyjną blokadą RAM-Lock. Doskonała stal ostrza M390MK, efekt współpracy inżynierów firm Microtech i Bohler. Ergonomiczna rękojeść z aluminium. Projekt Anthony Marfione z Microtech!
MSI S/E Ram-Lok Dark Earth Tri-Grip Polymer, Black P/S nóż składany z intuicyjną blokadą RAM-Lok. Doskonała stal ostrza M390MK, efekt współpracy inżynierów firm Microtech i Bohler. Ergonomiczna, polimerowa rękojeść. Projekt Anthony Marfione z Microtech!
Combat Troodon Gen 3 S/E Black Aluminium, Tactical największy OTF z serii Troodon. Zbudowany z myślą o szerokim spektrum zastosowań użytkowych oraz do walki w zwarciu. Pracujący w trybie D/A wyposażony w piekielnie szybki mechanizm wysuwający ostrze.
Cypher 2 D/E Black Aluminium, Apocalyptic efekt współpracy Deryka Munroe i Tony'ego Marfione przeszedł kompleksową modernizację. Innowacyjny podwójny mechanizm napędzający ostrze zapewnia płynniejszą pracę niż kiedykolwiek wcześniej w nożach OTF.